Günter Netzer - de jaren zeventig

vanaf 12,00 €

Locatie

Dortmund, Deutsches Fußballmuseum

Datums

Volgende datum:30.04.2025
Bekijk alle datums

Tijd

Start:10:00 uur
Einde:18:00 uur

De speciale tentoonstelling "Günter Netzer - de jaren 1970" in het Duitse voetbalmuseum in Dortmund neemt bezoekers mee terug naar de gouden eeuw van het voetbal in de jaren 1970. De multimediatentoonstelling is gewijd aan de stijlbepalende voetbalpersoonlijkheid Günter Netzer, die met zijn artistieke speelstijl en extravagante levensstijl het eerste popicoon van het Duitse voetbal werd. Met zijn rechtervoet stond de onconventionele rebel voor vindingrijkheid en voor passes van diep in het gebied. Hij vierde successen met zijn teams als Duits kampioen, DFB bekerwinnaar, Spaans kampioen, Spaans bekerwinnaar, Europees kampioen en zelfs wereldkampioen.

Op meer dan 1.000 vierkante meter kunnen sportfans de carrière van Netzer nu beleven in een meeslepende media-installatie met meerdere projecties, filmsequenties en originele tentoonstellingsstukken. Geluiden en geluiden uit de jaren 1970 maken de sfeervolle ervaring compleet. Als extra hoogtepunt presenteert het Duitse voetbalmuseum de exclusieve fototentoonstelling "Günter Netzer by Masahide Tomikoshi", met zeldzame en deels ongepubliceerde foto's uit Netzers tijd bij Borussia Mönchengladbach en Real Madrid.

De tentoonstelling is een eerbetoon aan een van de grootste individualisten van het Duitse voetbal en viert een tijdperk dat wordt geroemd om zijn creatieve en revolutionaire speelstijl.

Alles wat je moet weten over het evenement

  • woensdag, 30 apr 2025
    Start:10:00 uur
    Einde:18:00 uur
    donderdag, 1 mei 2025
    Start:10:00 uur
    Einde:18:00 uur
    vrijdag, 2 mei 2025
    Start:10:00 uur
    Einde:18:00 uur
    zaterdag, 3 mei 2025
    Start:10:00 uur
    Einde:18:00 uur
    zondag, 4 mei 2025
    Start:10:00 uur
    Einde:18:00 uur
    dinsdag, 6 mei 2025
    Start:10:00 uur
    Einde:18:00 uur
    woensdag, 7 mei 2025
    Start:10:00 uur
    Einde:18:00 uur
    donderdag, 8 mei 2025
    Start:10:00 uur
    Einde:18:00 uur
    vrijdag, 9 mei 2025
    Start:10:00 uur
    Einde:18:00 uur
  • vanaf 12,00 Euro (volwassenen, speciale tentoonstelling)

    vanaf 6,00 Euro (scholieren en studenten tot 26 jaar, speciale tentoonstelling)

    Gecombineerd ticket

    vanaf 24,00 euro (volwassene, speciale tentoonstelling en permanente tentoonstelling)

    vanaf 19,00 euro (scholieren en studenten tot 26 jaar, speciale tentoonstelling en permanente tentoonstelling)

    Gratis toegang

    Gratis toegang voor kinderen tot 6 jaar

    • tentoonstelling

En wat nog meer?Gerelateerde evenementen

  • Tourismus NRW Logo
    Land en bodem
    Kunstsammlung NRW | K21 Ständehaus, Düsseldorf
    Datums: 29. nov 2025 - 19. apr 2026
    De tentoonstelling "Grund und Boden" (Land en bodem) in K21 van de Kunstsammlung Nordrhein-Westfalen reflecteert op het gebruik en beheer van hulpbronnen in moderne samenlevingen. Het nodigt uit tot discussie over een duurzame toekomst.
    Land en bodem
  • MAMA. Van Maria tot Merkel
    Kunstpalast, Düsseldorf
    Datums: 12. mrt 2025 - 3. aug 2025
    De tentoonstelling 'MAMA. Van Maria tot Merkel' in het Kunstpalast Düsseldorf belicht de facetten en culturele concepten van moederschap door de eeuwen heen.
    MAMA. Van Maria tot Merkel
  • Peter Behrens - Kunst en technologie
    LVR-Industriemuseum Peter-Behrens-Bau, Oberhausen
    Datums: 16. feb 2024 - 31. dec 2028
    Ontdek het leven en werk van Peter Behrens, een pionier op het gebied van modern design, in de nieuw ontworpen permanente tentoonstelling in het LVR Industriemuseum in Oberhausen.
    Peter Behrens - Kunst en technologie
Elke twee maanden nieuwe tips

Insidertips & ideeën voor excursiesNieuwsbrief

Zin in een mailtje? Schrijf je dan hier in voor onze tweemaandelijkse nieuwsbrief met informatie over speciale reisaanbiedingen, geselecteerde korte tips voor korte reizen en andere insidertips voor reizen in Noordrijn-Westfalen.

Klik hier om te registreren