Haxenhaus zum Rheingarten

Haxenhaus zum Rheingarten

Köln

Sinds 1231, gedocumenteerd als "Hus am Bootermaate", staan de oude muren van het Haxenhaus in de oude binnenstad van Keulen. Net als toen trekt de historische herberg aan de Rijnpromenade met zijn onmiskenbare charme inwoners en bezoekers uit de hele wereld aan. Bij het onderzoek naar de geschiedenis van het gebouw worden steeds nieuwe voorwerpen ontdekt die vertellen over vervlogen tijden. Deze verhalen worden gecombineerd met een culinaire ervaring, gepresenteerd door acteurs en aangeboden als voorprogramma of evenement.

Varkensknokkels in alle variaties en zelfgemaakte braadworst gemaakt volgens het recept van meesterslager "Löwe Will" zijn de specialiteiten van het huis.

En wat nog meer?Dit kan ook interessant zijn

  • Terraspicknick bij Dank Augusta
    Kirberg Catering, Terraspicknick bij Dank Augusta
    Dank Augusta – Gartenlokal in der Flora Köln
    Köln
    Zin in een gezellige picknick op het platteland? Het tuinrestaurant in de Flora nodigt je uit om naar hartenlust te smullen.
    meer informatie
  • In de Alm is veel van het meubilair gemaakt van hout
    Alpenpark Neuss, In de Alm is veel van het meubilair gemaakt van hout
    Salzburger Hochalm
    Neuss
    Het à-la-carterestaurant van Alpenpark Neuss biedt alpine lekkernijen
    meer informatie
  • Lippeschlößchen
    Restaurant Lippeschlößchen
    Wesel
    Naast regionale en gecertificeerde biologische gerechten biedt het menu van het familierestaurant aan de Niederrhein ook pure levensvreugde en een geweldige ambiance met de hernaturalisatie van de uiterwaarden van de Lippe.
    meer informatie
Elke twee maanden nieuwe tips

Insidertips & ideeën voor excursiesNieuwsbrief

Zin in een mailtje? Schrijf je dan hier in voor onze tweemaandelijkse nieuwsbrief met informatie over speciale reisaanbiedingen, geselecteerde korte tips voor korte reizen en andere insidertips voor reizen in Noordrijn-Westfalen.

Klik hier om te registreren