De K21 van de Kunstsammlung Nordrhein-Westfalen wordt omgeven door het Ständerhauspark met een kleine vijver.
Düsseldorf Tourismus GmbH, Max Wallasch, De K21 van de Kunstsammlung Nordrhein-Westfalen wordt omgeven door het Ständerhauspark met een kleine vijver.

Kunstcollectie Noordrijn-Westfalen in Düsseldorf

Düsseldorf

Bezoekers van het K20 kunnen meer dan 180 baanbrekende meesterwerken van het klassieke modernisme en naoorlogse kunst verwachten van kunstenaars als Paul Klee, Henri Matisse, Pablo Picasso, Jackson Pollock en Andy Warhol. Er zijn ook nieuwe aanwinsten te zien van belangrijke moderne kunstenaars, waaronder Etel Adnan, Paula Modersohn-Becker, Gabriele Münter, Alice Neel en Lygia Pape. De nieuw verworven werken van niet-Europese kunstenaars zijn exemplarisch voor de geschiedenis van de moderne abstractie. Vandaag de dag wordt de collectie internationaal erkend als een van de meest vooraanstaande en veelstemmige van de moderne kunst.

K21 richt zich op kunst van de 21e eeuw en biedt innovatieve hedendaagse installaties en spannende nieuwe media. Het verwelkomt bezoekers in een spectaculaire ruimte onder een enorme glazen koepel. Op vijf verdiepingen wordt een uitgebreide collectie gepresenteerd, variërend van de late jaren 1970 tot nu en met werken van internationaal bekende kunstenaars zoals Eija-Liisa, Eija-Liisa en Eija-Liisa.kunstenaars zoals Eija-Liisa Ahtila, Marcel Broodthaers, Katharina Fritsch, Dan Graham, Andreas Gursky, Candida Höfer, William Kentridge, Imi Knoebel, Sherry Levine, Paul McCarthy, Reinhard Mucha, Nam June Paik, Thomas Schütte, Thomas Struth en Jeff Wall.

Alles wat je moet weten in één oogopslag

  • Vandaag geopend
    dinsdag 11:00 - 18:00
    woensdag 11:00 - 18:00
    donderdag 11:00 - 18:00
    vrijdag 11:00 - 18:00
    zaterdag 11:00 - 18:00
    zondag 11:00 - 18:00
    vakantie 11:00 - 18:00

Goed om te weten

Meer informatie

  • Contact

    Kunstsammlung Nordrhein-Westfalen

    Grabbeplatz 5 40213 Düsseldorf

    +49 211 8381204

    E-mail

    Website

En wat nog meer?

Dit kan ook interessant zijn

  • Naar pagina Franz Marc

    Franz Marc

    Kunstsammlung Nordrhein-Westfalen, Düsseldorf
    12. sep 2026 - 24. jan 2027
    Kunstliefhebbers ontdekken de felle kleuren en diep ontroerende thema's van Franz Marc, een van de belangrijkste schilders van het Duitse expressionisme, in een tentoonstelling in het K20 in Düsseldorf.
    meer informatie
  • Naar pagina De Duitse Opera aan de Rijn

    De Duitse Opera aan de Rijn

    Düsseldorf
    Vandaag geopend
    De Deutsche Oper am Rhein is een theatergemeenschap van de steden Düsseldorf en Duisburg, die kan terugkijken op een lange traditie van samenwerking tussen de twee steden.
    meer informatie
  • NRW forum

    Düsseldorf
    Vandaag geopend
    In 2020 fuseerde het NRW-Forum Düsseldorf met de Stichting Museum Kunstpalast onder leiding van Felix Krämer. Alain Bieber is sinds 1 april 2015 artistiek leider van het NRW-Forum. Sindsdien heeft het NRW-Forum 80 tentoonstellingen en meer dan 200 evenementen, symposia en festivals georganiseerd.
    meer informatie
Elke twee maanden nieuwe tips

Insidertips & ideeën voor excursies

Nieuwsbrief

Zin in een mailtje? Schrijf je dan hier in voor onze tweemaandelijkse nieuwsbrief met informatie over speciale reisaanbiedingen, geselecteerde korte tips voor korte reizen en andere insidertips voor reizen in Noordrijn-Westfalen.

Klik hier om te registreren