140821_MuCCHM_288(2)
Messe und Congress Centrum Halle Münsterland

Congrescentrum Halle Münsterland GmbH

Münster

Of het nu gaat om bedrijfspresentaties of grote publieksevenementen zoals concerten, comedy en musicals - het team van het Messe und Congress Centrum kent de kritieke punten van bijna elk type evenement en vooral hoe ze deze met gemak kunnen beheersen.

20.000 m² tentoonstellingshallen en 10.000 m² openluchtterrein zijn beschikbaar voor tentoonstellingen en presentaties. De veelzijdigheid en multifunctionaliteit van het Messe und Congress Centrum Halle Münsterland biedt ruimte voor elk type evenement.

Faciliteiten & bijzonderheden:

  • Goede vervoersverbindingen naar de snelwegen A 1 en A 43, het treinstation en de luchthaven FMO
  • Dicht bij het stadscentrum
  • Aanbod voor ondersteuning en organisatie van hybride evenementen en groene bijeenkomsten
  • Beheer van conferenties en tentoonstellingen

Alles wat je moet weten in één oogopslag

  • Vandaag geopend
    maandag 08:00 - 18:00
    dinsdag 08:00 - 18:00
    woensdag 08:00 - 18:00
    donderdag 08:00 - 18:00
    vrijdag 08:00 - 18:00
    zaterdag 08:00 - 18:00
    zondag 08:00 - 18:00

Goed om te weten

Meer informatie

  • Contact

    Messe und Congress Centrum Halle Münsterland

    Albersloher Weg 32 48155 Münster

    +49 (0)251 66000

    E-mail

En wat nog meer?

Dit kan ook interessant zijn

  • Naar pagina LWL Kunst- en Cultuurmuseum

    LWL Kunst- en Cultuurmuseum

    Münster
    Vandaag geopend
    Ontdek het LWL Kunst- en Cultuurmuseum in Münster, met de belangrijkste kunstcollectie van Westfalen.
    meer informatie
  • Naar pagina Alexianer Hotel

    Alexianer Hotel

    Münster
    Tussen traditie en moderniteit
    meer informatie
  • Naar pagina Kasteel Vischering

    Kasteel Vischering

    Lüdinghausen
    Vandaag geopend
    Een van de mooiste en best bewaarde vestingwerken uit de middeleeuwen is te danken aan een vete in Westfalen. Kasteel Vischering, gebouwd in 1271 in opdracht van de prins-bisschop van Münster, herbergt nu een historisch museum, een tentoonstelling over kastelen en burchten en ruimtes waar tijdelijke tentoonstellingen en evenementen worden georganiseerd. Het trekt jaarlijks ongeveer 80.000 bezoekers naar Lüdinghausen. De mooiste tentoonstelling is echter het kasteel zelf.
    meer informatie
Elke twee maanden nieuwe tips

Insidertips & ideeën voor excursies

Nieuwsbrief

Zin in een mailtje? Schrijf je dan hier in voor onze tweemaandelijkse nieuwsbrief met informatie over speciale reisaanbiedingen, geselecteerde korte tips voor korte reizen en andere insidertips voor reizen in Noordrijn-Westfalen.

Klik hier om te registreren